nowinky 2006

Třetí víkend Zlaté stopy 2006

21. listopadu 2006 | Vrchlabí
A Zlatá stopa se blíží do finiše. Už nás čeká jen jeden víkend, na němž by naši frekventanti měli předvést své znalosti. Instruktoři se již nemůžou dočkat, až je podusej při závěrečnejch zkouškách, kde si ověří, jak moc je poslouchali a čemu se na rádcovském kurzu naučili. Ne, nebojte! Zas tak strašný to nebude! Informace o tom, jaké zkoušky vás čekají, máte v sekci věnované Zlaté stopě (viz úvodní stránka). No a pokud se chcete na něco zeptat, pak navštivte naši Drbárnu!

Druhý víkend Zlaté stopy 2006

8. listopadu 2006 | Vrchlabí
První víkend rádcovského kurzu je úspěšně za námi a ten druhý již klepe na dveře. No a pokud se vám někdě zatoulaly propozice, jako nejmenovanému členovi našeho střediska, tak si je můžete stáhnout z tohoto webu. Jistě víte, kde je hledat!
8. listopadu 2006

Zlatá stopa je tady

26. září 2006 | Vrchlabí
"Vzbuď mě, až skončí září" zpívají Green Day v jedné ze svých písní. No, něco na tom bude. Babí léto se pomalu přesouvá do finální fáze a je na čase začít pracovat na plné obrátky. Nábory jsou za námi, stejně jako tábory a další skautský rok před námi. No a hned zkraje pořádá naše středisko rádcovský kurz Zlatá stopa 2006. Všechny potřebné informace naleznete v menu "akce".

Aneta je SUPEEERstar!

16. dubna 2006 | Špindlerův Mlýn
Aneta Langerová - Loučení se zimou Před prár hodinami jsme se vrátili ze Špindlerova Mlýna, kde se konal koncert vynikající zpěvačky Anety Langerové. V 18:15 nastoupili skauti a skautky z našeho střediska do objednaného autobusu a odjeli do Skiareálu Svatý Petr. Ačkoliv jarně obuté překvapil sníh, ve kterém se museli brodit, na nepřízeň počasí si nemůžeme stěžovat. Dnes jsme totiž zažili možná dosud nejteplejší den letošního roku. Trochu nevděčné role předskokana se ujala skupina Obří broskev, která na Anetku natěšený dav zrovna dvakrát nezaujala.

S příchodem letošní zlaté slavice se však vše otočilo o 180°, lidé se začali opravdu bavit a vibrace, které se šířily z reproduktorů rozhýbaly i ty, kteří o to nestáli. Holt - kdo umí, ten umí! V galerii naleznete něco málo fotek z této akce. Světelné podmínky však nebyly zrovna ideální, a proto se omlouvám za jejich kvalitu. Mimochodem, na jednom snímku kouká Anetka přímo do objektivu našeho digitálu.

Koncert Loučení se zimou

12. dubna 2006
Dva dny před pondělím velikonočním, tedy v sobotu 15. dubna 2006 se členové našeho střediska chystají na koncert Anety Langerové, který se koná ve Špindlerově Mlýně ku příležitosti loučení s letošní zimou. Doufejme, že nám bude přát počasí! Odjezd v 18:15 od DDM, cena: 50,- Kč.

Skautský ples 2006

10. března 2006 | Vrchlabí
Jak asi víte, v pátek 3. března 2006 se uskutečnil již 5. ročník skautského plesu a to na téma Krkonošská pohádka. S každým rokem se stává úspěšnější a uspěšnější. Nejen vy, kteří jste tam byli, ale i vy, kteří jste si jej nechali ujít, si můžete v galerii prohlédnout fotky.

Skautský ples– Krkonošská pohádka

3. března 2006 | Vrchlabí
Skautský ples 2006 - Krkonošská pohádka Pátý ročník skautského plesu se uskutečnil ve stylu Krkonošské pohádky. U vchodu vás zkasíroval hajnej, při cestě do sálu seřval Trautenberk a celým večerem hosty provedli Anče s Kubou.
Ani letos nechyběla Batoletem poctivě nakradená tombola a již podruhé jsme přivítali DJ Votrubce. To vše doplněno hip-hop předtančením v podání členů našeho střediska a scénkou Alles Gute po Krkonošsku!

Zlatá stopa 2006

27. ledna 2006
Do rádcovského kurzu Zlatá stopa 2006, který pořádá středisko Krakonoš Vrchlabí, zbývá sice ještě několik měsíců. Pár základních informací však neuškodí. Máte-li zájem dozvědět se něco bližšího, mrkněte do akcí.

Happy Birthday!

1. ledna 2006
Dnes je to přesně rok, co se zrodila naše Drbárna. No a takové výročí by chtělo nějak oslavit. Na přání Batolete tedy přicházím s novým layoutem. To však není jediné, co se změnilo. Od tohoto dne máte možnost nahrát si do svého profilu vaši fotku či jiný obrázek, který se bude zobrazovat u vašich příspěvků. Pro pravidelné návštěvníky tady máme ještě jednu malou novinku. Ptáte se jakou? Tak mrkněte do Drbárny - sekce Megadrbárna.