Aktualizace:
20. února 2019
Nowinky

Pour Féliciter 2006 & Skautský ples

Jménem střediska Krakonoš bych vám do nového roku chtěl popřát jeden úspěšný den za druhým. Nechť prožijete rok 2006 ve zdraví a štěstí. Zároveň vám chci poděkovat za vaši přízeň a pozvat vás na již 5. ročník skautského plesu (viz akce).
Na závěr si dovoluji nabídnout vám naše novoroční přání:
31. prosince 2005

Wow!

Po dlouhém a urputném boji se podařilo opět zprovoznit i Drbárnu a to i se všemi příspěvky a loginy.
28. prosince 2005

Problémek

Server www.skauting.cz postihla havárie disku, takže byly naše stránky v minulých dnech mimo provoz. Teď by snad mělo být funkční vše kromě Drbárny. Její zprovoznění bude trvat o něco déle. Otázkou zůstává, zda jsme přišli o všechny příspěvky. To se pokusím zjistit co nejdřív. Užijte si Vánoce a občas mrkněte na naše stránky. Do konce roku se zde objeví info o plese.
24. prosince 2005

Florbalový turnaj

Dnes se dva týmy z našeho střediska vypravily do Malých Svatoňovic na florbalový turnaj, který pořádal okresní výchovný zpravodaj chlapeckého kmene - Plejda. Zatímco naši oldskauti obsadili místo desáté, roveři skončili na krásném druhém místě. A to téměř při každém zápase, což nás dovedlo k předposlednímu místu.
17. prosince 2005

Expedice Jedničky

1. oddíl vyráží na zimní expedici, jejíž cíl je přísně tajný. Nachází se v pusté krajině za polárním kruhem uprostřed nehostinné a věčně zmrzlé tajgy. Budeme muset ujet mnoho tisíc kilometrů vlakem a pak ještě mnoho dní putovat ryzí, nedotčenou přírodou, bojovat s vlky, rysy a medvědy, abychom dosáhli osamělé základny uprostřed černých, hlubokých lesů. To by jeden neřekl, jak je ta Pecka daleko, že...
2. prosince 2005

Výroční zpráva

Pokud vás zajímá, jak vypadá taková výroční zpráva střediska, tak neváhejte a mrkněte na ni. Stáhnout si ji můžete v sekci "Info" (skrývá se pod odkazem "Středisko" v horním menu). Dozvíte se díky ní další informace o skautské organizaci, budete mít větší přehled o naší celoroční čin- nosti, zjistíte, za co všechno vyhazujem peníze apod.
25. listopadu 2005

A je po výstavě

Dva měsíce nám utekly jako voda a s nimi i výstava ku příležitosti 60 let skautingu ve Vrchlabí. Pokud jste ji nenavštívili, vaše smůla. Snad budete mít příležitost někdy v budoucnu. 60 let je sice pěkný výročí, ale stovka je stovka. Tak si na ni pěkně počkáme...
7. listopadu 2005

Wapiti v Praze

Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu. jak možná víte (čtete-li aktualizace), podzimní prázdniny strávili roveři z našeho střediska v Praze. Pravda, nesetkali jsme se v 19:00 u Koně na Václaváku, jak bylo v plánu, ale zhruba půl hodiny před půlnocí na tamních skautských klu- bovnách. Výlet do atraktivního okolí Prahy se proměnil ve výlet do Ameriky. Návštěvu výstavy jsme vyměnili za ZOO a OskarIMAX za Palace Cinemas, kde jsme shlédli český film Doblba. Z původního plánu zrovna moc nezbylo, ale to nic nemění na tom, že jsme si to skvěle užili. Proto bych jménem nás všech rád poděkoval organizátorům akce - Čajochovi a Veronice. No a pokud vás zajímá, jak to vypadá, když se dostanou burani do velkoměsta, koukněte do galerie. Mimo nás samotných tam naleznete také fotky zvířátek.
5. listopadu 2005

Viva Praha

Dnes se skupinka roverů z našeho střediska vydává na čtyřdenní výlet do Prahy. V plánu mají návštěvu muzea, shlédnutí filmu ve 3D, výlet do atraktivního okolí a v neposlední řadě historickou procházku s výkladem...
27. října 2005

Čajochovo mimi

A je to tady - Čajoch, náš vůdce střediska, si pořídil mimi. Ne, neděste se, nejedná se o mimino v pravém slova smyslu. I když co není, může být, že (zdravím do Prahy). Mluvím o novém střediskovém fotoaparátu značky Kodak model DX7590, pracovně nazývaném "Čajochovo mimi". Za možnost jeho pořízení děkujeme Krajskému úřadu Královehradeckého kraje. Přezdívka byla odvozena na základě toho, že jsme nuceni zacházet s ním jako v peřinkách. Při jeho ceně se není ani čemu divit.
Pro začátek zde máme pár fotek z vernisáže, která se konala 12. září 2005 v Krkonošském muzeu. Časem přibydou také fotografie z tábora. Trochu jsme se ale rozjeli, a tak se nám z něj urodilo cca 2,5 GB fotek. Jejich roztřídění je časově náročné, a proto prosím o trpělivost. Snad se jich časem dočkáte...
24. října 2005

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019
Logo Krakonoš Nacházíte se na oficiálních internetových stránkach skautského střediska Krakonoš Vrchlabí.
All Original Content is copyright