Aktualizace:
25. června 2018
Permoník - 2. smečka vlčat

Permoník - tábor 2005 Do 2. smečky vlčat chodí chlapci ve věku od 7 do 11 let. Program je vzhledem k veliké hravosti dětí v tomto věku velice pestrý a naše vlčata hrají mnoho zajímavých her, při kterých zažijí velikou spoustu legrace. Pomocí her poznávají sami sebe, svoje kamarády i přírodu okolo sebe. Hra je prakticky provází na každém jejich kroku. Pro svoje hry využívají hlavně příběhů z Knihy džunglí. Vedoucí oddílu se tedy jmenuje Akéla, podle moudrého a starého vlka, rádce oddílu Mauglí a členové oddílu, vlastně smečky - vlčata. Akéla pak předává malým nezbedným, ale zvědavým vlčatům svoje bohaté zkušenosti, pomocí různých her a zajímavých vyprávění. Naše vlčata a světlušky jsou prostě malá sluníčka, která svým smíchem prosvětlují naše středisko.

Termín schůzek

Oddílové schůzky
každý pátek od 15:15 do 16:45

Organizace oddílu

Permoník, nebo chcete-li 2. smečku vlčat, vede již zkušený vůdce smečky bratr Petr Hamerle - Šmudla. K ruce mu je Jakub Mašek - Jonáš, který absolvoval čekatelský kurz.

Připojte se k nám...

Chodí-li váš syn již minimálně do 2. třídy, stačí, aby dorazil na nějakou schůzku, kde má možnost se podívat, jak takový život v opravdové smečce vlčat vypadá a obdží zde další potřebné informace. Máte-li nějaké dotazy, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu, nebo telefonu.

Ke stažení: Přihláška mladšího člena


Fotogalerie


Permoník - 2. smečka vlčat Permoník - 2. smečka vlčat Permoník - 2. smečka vlčat Permoník - 2. smečka vlčat Permoník - 2. smečka vlčat Permoník - 2. smečka vlčat Permoník - 2. smečka vlčat Permoník - 2. smečka vlčat Permoník - 2. smečka vlčat Permoník - 2. smečka vlčat Permoník - 2. smečka vlčat Permoník - 2. smečka vlčat Permoník - 2. smečka vlčat Permoník - 2. smečka vlčat Permoník - 2. smečka vlčat


Kontakt na vedení

Akéla 2. smečky vlčat - Permoníku
Petr Hamerle - Šmudla
e-mail: smudla.ul@post.cz
mobil: 731 803 132

Zástupce vůdce 2. smečky vlčat - Permoníku
Jakub Mašek - Jonáš
e-mail: masekkuba@centrum.cz
mobil: 777 275 720

Logo Krakonoš Nacházíte se na oficiálních internetových stránkach skautského střediska Krakonoš Vrchlabí.
All Original Content is copyright