The Akce

Náborová schůzka

Září je začátkem nejen nového školního roku, ale také toho skautského, v tomto případě 2016/2017. Spolu s ním se opět rozbíhají oddílové schůzky. Na ty první se stávající členové mohou těšit již v pátek 9. září. Toto období je také ideální čas, kdy začít chodit do skautu, případně do něj přihlásit své dítě. Při té příležitosti jsme si pro vás na pátek 23. září 2016 od 17 hod. připravili náborovou schůzku, kde si nanečisto vyzkoušíte něco málo z toho, co ve skautu můžete zažít. Akce je zaměřena na věkovou skupinu 6-13 let, ale dorazit můžou i starší děti a samozřejmě i jejich rodiče, prarodiče či sourozenci. Vzhledem k programu doporučujeme sportovnější oblečení. Nic víc nepotřebujete.

Náborová schůzka

Pokud byste se chtěli do skautu přihlásit, ale termín speciální náborové schůzky vám nevyhovuje, nevadí. Mrkněte se do sekce oddíly na termíny standardních schůzek a doražte na ni. Každého nováčka necháme pár schůzek, aby se rozkoukal a přesvědčil se, že chce zažít dobrodružství a tedy stát se skautem! Formality, jako je třeba přihláška nebo členský příspěvek, řešíme až když se dítěti u nás zalíbí.